Samsun / TÜRKİYE
+905337076099
mh@dgitalteknoloji.com

Masaüstü

Her marka ve model bilgisayarlarınız için garantili; onarım, bakım, servis ve upgrade hizmetleri verilmektedir.

Serviste Yapılanlar

Marka ve model ayırt etmeksizin masaüstü bilgisayarınızın onarım, bakım ve yükseltme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Anakart, chipset, LCD, güç kaynağı tamiri, arıza tespiti, işletim sistemi yeniden kurulumu, yedek alınması, güncel sürücülerin yüklenmesi, bios güncellemesi, sistem stabilite testi ve sisteminiz hakkında ayrıntılı bir rapor ile teslim ediyoruz.

23Bilgisayar Bakımı & Temizliği!

Servisimize gelen her bilgisayar hava kompresörü ile tozlardan arındırılır.

Bilgisayar Teknik Servis hizmetleri, alanında uzman personellerimiz tarafından randevu yöntemiyle ve marka sorunu olmadan bağımsız gerçekleştirilir.

Samsun’nın neredeyse her noktasına, her marka bilgisayar, sunucu, network, notebook, monitör, yazıcı, kamera sistemleri için özel teknik servis hizmeti veren ekibimizin önceliği çağırıların hızlı ve doğru bir biçimde yanıtlanmasıdır. Telefon veya internet üzerinden ulaşan çağrılar en kısa zamanda değerlendirilerek servis programına dahil edilir ve randevu zamanı ile ilgili bilgi verilir.

1Genel Virüs Taraması!

Öncelikli olarak güvenli bir ortamda bilgisayarınızdaki zararlı yazılımlar temizlenir.

Teknik Servis işlemi gerçekleştirilirken bilgi kaybı, veri güvenliği ve özel bilgilerin mahremiyeti gibi konulara hassasiyet ve özen gösterilir.

Gerek ev gerekse ofis bilgisayarlarınızın güvenliği için yedekleme, güvenlik yazılımı ve bakım gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Saymış olduğumuz niceliklerden sonra bilgisayarlı sistemlerinizi güvence altına alabilmek adına bizimle Kurumsal Bakım Anlaşması yapabilirsiniz.

3Data & Bilgi!

Yedekleme işlemleri büyük bir titizlikle yapılarak bilgi güvenliğiniz en yüksek düzeyde korunur.

Ortak Markalar