Samsun / TÜRKİYE
+905337076099
mh@dgitalteknoloji.com

Web Tasarım

Her marka ve model bilgisayarlarınız için garantili; onarım, bakım, servis ve upgrade hizmetleri verilmektedir.

webtasarim 

Web Tasarım ve Uygulama Geliştirme,

 

Online sistemler üzerinden bireysel ve kurumsal kimliğin yansıtılması, tanıtılması faaliyetlerini gerçekleştirir. Digital Teknoloji | Bilişim Hizmetleri Çözüm Merkezi olarak 2000 yılından bu yana birçok firma için web sitesi tasarımı hazırlamıştır. Özellikle iyi bir web sitesine sahip olmanın bilincine sahip özgün web sitesi tasarımı yaptırmak isteyen firmalar tarafından tercih edilen Digital Teknoloji | Bilişim Hizmetleri Çözüm Merkezi yurt içinde ve yurtdışında yayınlanmakta olan birçok kurumsal web tasarımı ve e-ticaret sitesi gibi özel web sitesi tasarımlarına imza atmıştır. Firmamız, web sitesi tasarımı yapmadan önce müşterilerini dinleyen ve tüm isteklerine cevap verebilecek web sitesi tasarımlarını oluşturabilmek için gereken yetenek ve tecrübeye sahip personel istihdam etmektedir. Özellikle web sitesi tasarımı konusunda deneyimli grafikerlerimiz tarafından sizin onayınız alınıncaya dek web sitesi tasarım ve web sitesi yazılım çalışmalarımız sürdürülmekte ve böylelikle sizin isteklerinizi tam olarak karşılayan web siteniz oluşturulmaktadır.

 

Online sistemler üzerinden bireysel ve kurumsal kimliğin yansıtılması, tanıtılması faaliyetlerini gerçekleştirir.

 

 

Aplikasyon (1)
Digital Teknoloji tarafından hazırlanan web sitesi müşterimizin talebi doğrultusunda % 100 e varan oranlarda web sitenizi yönetebileceğiniz web sitesi yönetim paneli hazırlamaktadır. Web sitesi yönetim paneli üzerinden web sitenizin ilgili alanları güncellenebilmektedir. Dilerseniz fiyat listesi vb daha sıklıkla değişen ve miktar olarak ta fazla olan bilgiler muhasebe programı, CRM , ERP gibi programlarınızla yapılacak entegrasyon çalışması ile otomatik olarak güncel bir şekilde web sitenize eklenebilecektir. Web siteniz isteğinize bağlı olarak cep telefonu ve tablet cihazlar tarafından da uygun şekilde görüntülenebilecek altyapıda hazırlanabileceği gibi responsive web tasarımı da uygulanarak web sitenizin her cihaza uygun olarak tasarımını güncelleyerek her cihazda daha uygun kullanım sunabilecektir. Responsive web tasarımı ile her geçen gün kullanımı artan mobil kullanıcılar içinde en uygun şekilde gösterim sağlanmakta, e-ticaret sitelerinde tablet yada cep telefonu üzerinden rahatlıkla alışveriş imkanı sağlanabilmektedir.Web sitesi içeriğinizin yönetimi için profesyonel hizmet almak isteyen müşterilerimiz için ise web sitesi editörlük hizmeti sağlamaktayız. Web sitesi için içerik oluşturmak, web sitesi için banner hazırlanması gibi hizmetler için müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz. Editörlük hizmetimiz ile hazırlanmış olan web sitenizin güncel ve doğru içeriğe sahip kalabilmesi sağlanmaktadır.

 

 

Markanın görsel ve kurumsal dili belirlenir, tüm ağlarda ortak bir dil kullanılması sağlanır ve düzenli olarak paylaşım yapılır.

 

 

Geliştirme
Web tasarımı örnekleri olarak sunabileceğimz web sitesi tasarımı referansları sitemizin referanslar sayfasındadır. Hazırlanmış olan web sitesi tasarımlarının tamamı web sitesi referanslarımız arasında bulunmamaktadır. Bazı müşterilerimizle yapılmış olan gizlilik anlaşması nedeniyle tarafımızdan hazırlanmış tüm web sitesi tasarımları web sitemizde yayınlanmamaktadır. Web sitesi fiyatları ile ilgili olarak sabit bir fiyat listesi uygulayabilmenin yanlış olduğunu düşünen firmamız, hazırlanacak web sitesi tasarımı ve web sitesi yazılımı ile ilgili olarak çalışılacak adam / zaman hesabı üzerinden web sitesi fiyatlarını belirlemektedir. Böylelikle her web sitesi projesi fiyatı daha gerçekçi olarak oluşmaktadır. Web sitesi dışında ihtiyacınız olabilecek intranet yazılımı, extranet yazılımı, portal tasarımı & yazılımı, yazaılım arayüz oluşturma yada şirket içi kullanılabilecek web tabanlı özel yazılım projeleri konusunda da ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek yazılım hizmeti de sağlamaktayız.

 

 

Markanın ihtiyaçları ve konumlandırılması doğrultusunda bülten, gazete, dergi ve kurumsal kitap çalışmaları editoryal ekip ile hazırlanır ve dijital yahut matbu ortamda hayata geçirilir.