Samsun / TÜRKİYE
+905337076099
mh@dgitalteknoloji.com

Hakkımızda

Her marka ve model bilgisayarlarınız için garantili; onarım, bakım, servis ve upgrade hizmetleri verilmektedir.

Değişen dünyada değişen teknolojiye açılan kapıyı bizimle aralayın. Kurumların kendi iş alanlarına odaklanmasını sağlamak ve böylelikle verimliliklerinin artmasına katkıda bulunmak amacı ile çalışan hizmetler grubu, geleneksel satış sonrası servislerini tamamlayıcı nitelikte hizmetleriyle, tüm pazar segmentlerine katma değer sunan hizmetler vermeyi hedeflemektedir.

Vizyon & Misyon

Vizyon

Samsun genelinde ürün ve hizmet portföyünü sunmayı; bu sektörlerde yer alan kurumları en ileri teknolojilere taşımayı, iş verimliliklerini artırmayı, iş sürekliliğini sağlamayı, bunları gerçekleştirirken kendimize verilen hedefler içerisinde müşteri memnuniyetini ve bağımlılığını yaratmayı ve korumayı amaç edinmiştir.

Misyon

Müşterilerimizin bilgi teknolojisi çözümlerine ilişkin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, güvenilir, kalıcı ve yenilikçi bir iş birliği içinde sunulan hizmetlerden en yüksek katma değeri almalarını sağlamayı misyon edinen Digital Teknoloji, bilişim sektöründeki en büyük sistem entegratörü olmayı hedeflemektedir.