Samsun / TÜRKİYE
+905337076099
mh@dgitalteknoloji.com

Bilgisayar Tamiri

Digital Teknoloji - Tablet Pc, Yazıcı, Tarayıcı, Cep Telefonu, Laptop Chipset Tamiri, Ekran Kartı Tamiri, Laptop Anakart Tamiri, ile Samsun'da hizmetinizdedir.

 

Serviste Yapılanlar

Marka ve model ayırt etmeksizin masaüstü bilgisayarınızın onarım, bakım ve yükseltme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Ana kart, Chipset, LCD, güç kaynağı tamiri, arıza tespiti, işletim sistemi yeniden kurulumu, yedek alınması, güncel sürücülerin yüklenmesi, bios güncellemesi, sistem stabilite testi ve sisteminiz hakkında ayrıntılı bir rapor ile teslim ediyoruz.

Bilgisayar Teknik Servis hizmetleri, alanında uzman personellerimiz tarafından randevu yöntemiyle ve marka sorunu olmadan bağımsız gerçekleştirilir.

Samsun’nun neredeyse her noktasına, her marka bilgisayar, sunucu, network, notebook, monitör, yazıcı, kamera sistemleri için özel teknik servis hizmeti veren ekibimizin önceliği çağırıların hızlı ve doğru bir biçimde yanıtlanmasıdır. Telefon veya internet üzerinden ulaşan çağrılar en kısa zamanda değerlendirilerek servis programına dahil edilir ve randevu zamanı ile ilgili bilgi verilir.

Teknik Servis işlemi gerçekleştirilirken bilgi kaybı, veri güvenliği ve özel bilgilerin mahremiyeti gibi konulara hassasiyet ve özen gösterilir.

Gerek ev gerekse ofis bilgisayarlarınızın güvenliği için yedekleme, güvenlik yazılımı ve bakım gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Saymış olduğumuz niceliklerden sonra bilgisayarlı sistemlerinizi güvence altına alabilmek adına bizimle Kurumsal Bakım Anlaşması yapabilirsiniz.

 

Detaylı bakım anlaşmamızı indirerek inceleyiniz!

Verified by MonsterInsights